zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu, logowania, wysyłania formularzy zgłoszeniowych, prowadzenia danych statystycznych oraz wsparcia usług społecznościowych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

O Business Consulting

BUSINESS CONSULTING - KREDYTY I UBEZPIECZENIA SP. J. jest firmą pośrednictwa finansowego, ubezpieczeniowego i doradztwa biznesowego, skoncentrowaną na pełnej i profesjonalnej obsłudze klienta indywidualnego i firmowego. Szeroki wachlarz produktów kredytowych i ubezpieczeniowych pozwala nam na idealne dopasowanie ich do potrzeb klienta.

Firma rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2007 roku w ramach indywidualnej działalności gospodarczej Andrzeja Urbańskiego, absolwenta Unwersytetu Ekonimicznego oraz WSZiB we Wrocławiu, wieloletniego praktyka z zakresu pośrednictwa  finansowego i ubezpieczeniowego.

Od 4 stycznia 2010 roku firma zmieniła formę prawną na spółkę cywilną i od tego czasu działa pod nazwą Business Consulting - kredyty i ubezpieczenia S.C. Tym samym do grona właścicieli i osób zarządzających dołączył Paweł Ziubrzyński, absolwent Wydziału Inżynieryjno Ekonomicznego Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu, specjalista z zakresu kredytowania nieruchomości oraz personal banking.

Z dniem 28 sierpnia 2013 roku w trybie ART.26 § 4 K.S.H spółka cywilna przekształcona została na spółkę jawną i działa pod zmodyfikowaną nazwą BUSINESS CONSULTING - KREDYTY I UBEZPIECZENIA URBAŃSKI I ZIUBRZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA. Firma swym zasięgiem obejmuje miejscowości woj. dolnośląskiego i opolskiego. Na przełomie lat 2018-2020 planujemy ekspansję na kolejne województwa, rozbudowę sieci oddziałów wraz z zespołami Mobilnych Doradców Finansowych. 

Dlaczego my?

Szanujemy Twój czas - nie tracimy go na zbędne spotkania i czynności, które możemy wykonać na odległość.

Ogromny wybór - posiadamy szeroką gamę produktów, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby finansowo-ubezpieczeniowe.

Brak kosztów - nasze pośrednictwo kredytowe i ubezpieczeniowe jest zupełnie bezpłatne i niezobowiązujące.

Dostępność - wystarczy, że napiszesz, zadzwonisz lub przyjdziesz do najbliższego oddziału.

Niezależność - nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną z instytucji finansowych, których produkty posiadamy w swojej ofercie.

Profesjonalizm - od lat pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszych rozwiązań finansowych.
 

Wybrane opinie klientów, którzy skorzystali z naszego pośrednictwa:

 • Państwo Justyna i Marcin Robaszek

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak sprawne załatwienie transakcji, za doradztwo oraz pomoc w skompletowaniu dokumentów. A przede wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę podczas współpracy.

  Z miłą chęcią będziemy polecać znajomym.

  Wiadomość wysłana na biuro@bcau.pl
 • Państwo Artur i Justyna Narwid (Jelcz-Laskowice)

  Niedawno podjęliśmy decyzje o kupnie własnego mieszkania. Większość osób które już kupiły lub dopiero noszą się z zamiarem kupna nieruchomości  doskonale wiedza ile trzeba "ogarnąć" zwłaszcza jeżeli przy kupnie własnego M w grę wchodzi kredyt. Na szczęście w naszym przypadku wszelki zawiłości i formalności kredytowe pomogli nam "ogarnąć" ludzie z Business Consulting. Na każdym kroku współpracy z Business Consulting spotykaliśmy się z profesjonalizmem, niezwykłą serdecznością oraz rzetelnością.

  To co głęboko zapadło w naszej pamięć, przy okazji współpracy z Business Consulting to ich poszanowanie naszego czasu. Nie straciliśmy ani jednej minuty na zbędne dyskusje, telefony i maile. Jeżeli zachodziła konieczność spotkania to zawsze przedstawiane nam były konkretne rozwiązania opatrzone szerokim komentarzem i poparte przykładami, naturalnie  wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Również bardzo mile byliśmy zaskoczeni szybkością działania doradców z  Business Consulting. Na przykład, już na drugi dzień po pierwszym naszym wspólnym spotkaniu otrzymaliśmy dwie symulacje kredu wraz z wyczerpującymi wyjaśnieniami. Każda z ich propozycji uwzględniała w sposób maksymalny nasze potrzeby lub ograniczenia co wyraźnie wskazuje na to że żaden z klientów Business Consulting nie jest i jesteśmy przekonani nie będzie traktowany przedmiotowo.

  Dziś już jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami własnego kąta. Doskonale wiemy jak dzięki Business Consulting to na początku przerażające przedsięwzięcie stało się proste, łatwe i przyjemne. Bez wahania już poleciliśmy i będziemy polecać firmę BC naszym znajomym, którzy zapytają nas o to czy nie znamy kogoś kto mógłby pomóc w załatwieniu wszelkich  formalności finansowych przy kupnie mieszkania.


  Serdecznie dziękujemy za Waszą nieoceniona pomoc i  życzymy Wam dalszych sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

  Wiadomość wysłana na biuro@bcau.pl.
 • Pan Adam Mroczko z Wrocławia

  "Drodzy Panowie od wczoraj jestem już właścicielem mojej wymarzonej nieruchomości i to w bardzo dużej mierze Wasza zasługa. Mam nadzieję że będę mógł się Wam jakoś odwdzięczyć (...) może polecić jakiś przyszłych klientów. Podobno zadowolony klient to najlepszy klient jak i najlepsza reklama a ja jak najbardziej takim klientem jestem".

  Wiadomość wysłana na biuro@bcau.pl