zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu, logowania, wysyłania formularzy zgłoszeniowych, prowadzenia danych statystycznych oraz wsparcia usług społecznościowych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się z naszą ofertą kredytową

KREDYT HIPOTECZNY : to kredyt celowy, ze szczególnym przeznaczeniem na:

 • budowę domu lub mieszkania z deweloperem lub spółdzielnią mieszkaniową
 • zakup gotowego mieszkania lub domu od osoby prywatnej, od dewelopera lub spółdzielni mieszkaniowej
 • budowę lub dokończenie budowy domu tzw. systemem gospodarczym
 • zakup siedliska
 • zakup działki budowlanej
 • wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego
 • przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności
 • adaptację pomieszczenia niemieszkalnego na cele mieszkalne
 • wykończenie, remont lub modernizacja posiadanego już mieszkania lub domu.
Kredyt hipoteczny może być udzielany również pod postacią KREDYTU REFINANSOWEGO (np.: kredytowanie poniesionych wydatków z własnych środków na zakup nieruchomości) lub też KREDYTU KONSOLIDACYJNEGO (spłata części lub całości posiadanych zobowiązań kredytowych).

POŻYCZKA HIPOTECZNA - stanowi alternatywę dla kredytu gotówkowego. Niska cena produktu, długi okres kredytowania oraz możliwość zaciągnięcia kredytu w znacznej wysokości to niewątpliwe walory.

KREDYT BIZNESOWY W KONCIE - to finansowanie w ramach dostępnego limitu kredytowego na rachunku bieżącym przedsiębiorcy. Umowa zawierana jest zwykle na rok czasu, w którym bank oddaje do dyspozycji klienta określony limit środków. Limit pokrywają wpływy na konto (np.: z wystawionych faktur).

KREDYT INWESTYCYJNY - powiązany ściśle z określonym planem inwestycyjnym. Bank finansuje (zazwyczaj nie więcej niż 80%) inwestycję, badając obecny stan finansowy klienta, ale również prognozy dot. przyszłych dochodów.  Podstawą wtedy jest niewątpliwie dobrze zredagowany Biznes Plan, który na zlecenie klienta również jesteśmy w stanie zrealizować.

Jeśli nie odnalazłeś/odnalazłaś interesującego Ciebie produktu skontaktuj się z nami:
Andrzej Urbański | +48 607 129 352 | a.urbanski@bcau.pl
Paweł Ziubrzyński | +48 608 491 967 | p.ziubrzynski@bcau.pl

Wybrane opinie klientów, którzy skorzystali z pośrednictwa kredytowego:

 • Państwo Ewa i Przemek Wieczorek

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Business Consulting za profesjonalne doradztwo i sfinalizowanie kredytu. Cała procedura załatwiania kredytu, począwszy od wybrania najlepszej oferty, poprzez gromadzenie koniecznych dokumentów i na koniec złożenie bardzo obszernego wniosku - to droga przez mękę... My takowej nie mieliśmy - wszystko wzięła na swoje barki firma BC - a konkretnie Pan Paweł.

  Mistrzostwo w rozwiązywaniu trudnych spraw, czy problemów jakie pojawiły się na samym końcu załatwiania kredytu - szacunek! Indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie, miła atmosfera przy każdym spotkaniu a przede wszystkim profesjonalizm i doświadczenie.

  Na pewno będziemy polecać znajomym firmę BC jako wzorcową, a jeżeli nadarzy się okazja znowu skorzystamy z Waszych usług.
 • Pani Katarzyna Tyrajska z Wrocławia

  Wszystkim tym, którzy muszą lecz się na tym nie znają, którzy szukają ale nie potrafią znaleźć, którzy chcą dla siebie najkorzystniejszego finansowego rązwiazania polecam firmę Business Consulting.

  Profesjonalizm poparty doświadczeniem, rzetelność, indywidualne podejście do klienta oraz zwykła ludzka sympatia to sztandarowe cechy osób tworzących tą świetnie rozwijającą się firmę.
 • Państwo Iwona i Łukasz Drzewieccy z Wrocławia


  W ostatnim czasie mieliśmy wraz z Żoną przyjemność współpracować z Państwem w zakresie doradztwa kredytowego. Pragniemy wyrazić głębokie uznanie dla Państwa profesjonalizmu.

  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem sposobu, w jaki podchodzicie Państwo do klienta: połączenia rzetelności, zaangażowania, nienagannej kultury osobistej i niekłamanej, ludzkiej serdeczności - a to wszystko przy zachowaniu najwyższej jakości. Czyni to Państwa wyjątkowymi na rynku.

  Dzięki Państwa indywidualnemu podejściu do klienta, doskonałej orientacji w bieżących warunkach na rynku kredytowym oraz zawsze trafnej ocenie sytuacji mogliśmy poczuć się komfortowo i bezpiecznie powierzając Państwu strategiczne dla nas sprawy. Oferta, którą Państwo sporządziliście, w 100% spełnia nasze oczekiwania; okazuje się, że to, co uważaliśmy za niemożliwe, z Państwem staje się możliwe i - co więcej - osiągalne w zaskakująco krótkim czasie. Pozostaje tylko żałować, że nie usłyszeliśmy o Business Consulting wcześniej, ponieważ nie odkładalibyśmy w czasie tak ważnej dla nas inwestycji.

  Będzie nam bardzo miło skorzystać z Państwa usług w przyszłości, gdyż współpraca z Państwem to połączenie gwarancji satysfakcji, biznesu najwyższej klasy oraz czystej przyjemności. Tak to właśnie powinno wyglądać, gratulujemy wzorcowego podejścia do biznesu!

  Jednocześnie życzymy wielu następnych zadowolonych klientów, w czym niewątpliwie będziemy Państwu pomagać polecając usługi firmy Business Consulting naszym znajomym.